Eurocast laureatem Friendly Workplace

To prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla pracodawców, którzy mogą pochwalić sięnowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.Nagradzane są firmy, któreszanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

A co o Eurocast mówią sami organizatorzy?

Przeczytajcie sami:

Miło mi poinformować, że decyzją kolegium redakcyjnego przyznaliśmy Państwu Nagrodę Specjalną (statuetka “Friendly Workplace 2023”). W głosowaniu Państwa firma uzyskała ocenę 24 pkt (na 25). Gratulujemy nagrody oraz bardzo dobrego wyniku!

W szczególności pragniemy wyróżnić obszar kultury organizacyjnej EUROCAST opartej na zaufaniu i otwartości. Widzimy tu entuzjazm, pozytywną, budującą atmosferę, którą wspierają liczne inicjatywy jak np. #Siła_doceniania – doceń współpracę z innymi czy #Euracast makes my day. 

Bardzo wysoko oceniamy działania firmy w sferze work-life balance, ochrony zdrowia oraz bezpieczeństwa pracy. Obserwujemy tu bardzo racjonalne i odpowiedzialne podejście. Na pochwałę zasługują inicjatywy integracyjne dla pracowników, w które włączane są również ich rodziny. To ważny element wzmacniający firmową społeczność. Dodatkowe aspekty, na które zwróciliśmy uwagę to zaangażowanie firmy i jej pracowników w działania edukacyjne i prospołeczne, zwłaszcza te skierowane do lokalnej społeczności. Gratulujemy:)

życzę miłego dnia i serdecznie pozdrawiam

Piotr Ługowski
Szef Redakcji
MarkaPracodawcy.pl”